Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Tanie ubrania firmowe

Praca w niektórych firmach wiąże się z określonym dress codem, który obowiązuje w godzinach pracy. Ma to przeważnie charakter wizerunkowy i reklamowy, ale może też dane ubranie chronić przed ubrudzeniem czy nawet skaleczeniem.

Na jakiej odzieży znajdziemy logo firmy?

ubrania firmowe z logoIdąc do banku, z pewnością zobaczymy miłą panią, która ubrana jest w elegancki strój, na którym może mieć naszyte logo firmy. Dzięki temu automatycznie ją będziemy kojarzyć z daną marką. Podobnie będzie w sklepach sieciowych czy nawet restauracjach, gdzie pracownicy mają kontakt z klientem. Ubrania firmowe z logo są dziś bardzo popularne, ponieważ stanowią tanią formę reklamy oraz są sposobem na długotrwałe budowanie wizerunku. Najczęściej są to podkoszulki, koszule, polary czy nawet kompletne dresy. Wszystko po to, aby obraz firmy, w szczególności jej loga, opatrzył się klientom, przez co będą oni podświadomie wybierać tą, a nie inną firmę. Na rynku działa mnóstwo przedsiębiorstw, które zajmują się wykonywaniem dowolnych nadruków na odzieży. Najczęściej odbywa się to cyfrowo i może być wykonane na większości rodzajów ubrań. Przeważnie przedsiębiorcy nabywają większą ilość koszul czy podkoszulków w różnych rozmiarach, na których są wykonywane loga firm, gdyż w taki sposób można sporo zaoszczędzić, jeżeli jednorazowo zleci się usługę umieszczenia loga na odzieży. Dla przedsiębiorców to tani sposób na zareklamowanie firmy oraz możliwość odliczenia koszu od podatku od towarów i usług, gdyż to wydatki z tytułu prowadzenia działalności.

To, jaka odzież będzie obowiązywać pracowników, zależy od konkretnej firmy, ponieważ w banku, będzie to koszula lub marynarka, w sklepie mięsnym polar, a w piekarni podkoszulek. Najczęściej każdy pracownik dostaje komplet takiej odzieży na wyłączność

Tanie ubrania firmowe
Przewiń na górę