Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Torby z papieru

 

Jeżeli jesteśmy na bieżąco z tym, co dzieje się na świecie, to z pewnością wiemy, że ludzie coraz bardziej dostrzegają problemy z dbaniem o środowisko i próbują to zmienić. Najbardziej powszechną z tych zmian jest zamiana plastiku na jakieś lepsze materiały. I mimo, że to pozornie mała zmiana, to zdecydowanie warto jest wprowadzić ją w swoje życie.

Producent toreb z nadrukiem

torby papierowe z nadrukiem producentJestem kierowniczką w dość sporym supermarkecie. Zawsze starałam się wprowadzać jakieś nowości i zmiany, mające zachęcić klientów do wybierania właśnie nas. Ostatnio zauważyłam, że ludzie coraz częściej pytają o zakup papierowych toreb, których – niestety – nie posiadaliśmy. Wiedziałam jednak, że jeżeli chcę zatrzymać przy nas kupujących, a może nawet zyskać nowych to muszę coś zmienić. Znalazłam więc torby papierowe z nadrukiem od producenta i skontaktowałam się z nim pytając o możliwość masowego zakupu papierowych toreb z logiem naszego sklepu. Pracownik był bardzo miły i powiedział, że oczywiście jest taka opcja, tylko musimy ustalić parę rzeczy dotyczących wyglądu toreb. Ustaliliśmy wszystko i byłam pod wrażeniem, że moja opinia naprawdę została wzięta pod uwagę. Torby wyszły bardzo estetycznie i cieszyłam się z tego, że wprowadzamy je do sklepu nawet bardziej niż w ogóle powinnam. Klienci też byli wyjątkowo zadowoleni z tego, że spełniliśmy ich oczekiwania i teraz mam już pewność, że dalej będą u nas kupować.

Warto jest inwestować w papierowe torby, bo nie dość, że są dobre dla środowiska, to z pewnością docenią je nasi konsumenci i będą myśleć o nas jeszcze bardziej pozytywne. Poza tym taka torba z nadrukiem będzie o wiele bardziej estetyczna niż foliowa reklamówka. Widzimy więc, że taka decyzja to same plusy, więc nie ma się nad czym zastanawiać.

Torby z papieru
Przewiń na górę