Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Tradycyjne tablice do klasy

Wybór tablicy do wykorzystania w klasie nie jest łatwym zadaniem. Kupując sprzęt szkolny zawsze należy zwrócić uwagę nie tylko na ogólny wygląd i wielkość powierzchni użytkowej tablicy, ale także na jakość materiałów użytych do jego produkcji oraz renomę producenta, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie bardzo drogiego sprzętu klasowego.

Popularne tablice do szkoły

tablice zieloneTablice szkolne są dostępne w różnych rozmiarach, aby spełnić dokładne potrzeby nauczycieli i uczniów, aby zapewnić satysfakcję klienta. Green Board składa się z trzech części: dużej płyty głównej oraz dwóch zamykanych klap, które w razie potrzeby mogą znacznie zwiększyć powierzchnię użytkową płyty. Magnesy mogą być również wykorzystane do wzbogacenia procesu edukacyjnego poprzez prezentację dodatkowych plansz i obrazków, które pomogą dzieciom dopasować odpowiadające sobie litery i cyfry. Funkcjonalność jaką reprezentują tablice zielone docenią zarówno dzieci, jak i nauczyciele. Powierzchnia jest odporna na zarysowania, kolory pozwalają na swobodne pisanie, a brak refleksów świetlnych sprawia, że wyświetlacz jest wygodny. A dzięki zastosowanym trwałym materiałom zarówno powierzchnia tablicy, jak i rama oraz półki składowe wytrzymują intensywne użytkowanie w szkołach podstawowych, gimnazjach i uczelniach. Powyższe tablice znajdują również zastosowanie w branży gastronomicznej. Ich atrakcyjność wizualna sprawiła, że znalazły zastosowanie we wnętrzach restauracyjnych, takich jak stołówki szkolne, lodziarnie, kawiarnie i bistra.

Zawierają one informacje o ofertach specjalnych i godzinach otwarcia w danym dniu. Płyty są ponadczasowe, rozwijają kreatywność użytkowników, mają duże możliwości zastosowania i dodatkową zaletę – są łatwe i ekonomiczne w utrzymaniu, a także wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.

Tradycyjne tablice do klasy
Przewiń na górę