Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

W czym może pomóc trwały makijaż?

 

Większość z nas pragnie zawsze i wszędzie wyglądać idealnie. Jednak niewiele osób może pochwalić się pięknym wyglądem o szóstej rano, na basenie lub po przebiegnięciu maratonu. W takich momentach mankamenty cery są najbardziej widoczne, a u niektórych z nas mogą dodatkowo powodować dyskomfort psychiczny.

Jakie części ciała obejmuje makijaż permanentny?

makijaż permanentny w SzczeciniePiękna twarz o każdej porze dnia i nocy stanowi marzenie większości pań i wielu panów. Jego realizacja nie jest obecnie zbyt dużym problemem, ponieważ możemy wykonać makijaż permanentny w Szczecinie. Trwały make-up po pierwsze delikatnie podkreśla urodę, nie nadaje twarzy sztucznego wyglądu, a w momencie, kiedy pragniemy wyjść wieczorem na imprezę, możemy go dodatkowo wzmocnić przy pomocy klasycznych kosmetyków do makijażu. Makijaż permanentny nie wymaga ciągłych poprawek i stałego pilnowania, czy przypadkiem nie rozmazało nam się oko lub nie zjadłyśmy szminki. Obecnie trwały make-up wykonywany jest w celu poprawienia kształtu oraz kolorytu brwi. Jest on szczególnie polecany osobom, które straciły brwi oraz rzęsy w wyniku choroby. Salony urody oferują również makijaż permanentny ust. Tutaj możemy wybierać pomiędzy konturowaniem, cieniowaniem, optycznym powiększaniem warg przy pomocy różnych kolorów oraz wypełnianiem skóry jedną barwą. Kolejną możliwość stanowi trwały makijaż oczu – optyczne zagęszczanie rzęs, prosta lub dekoracyjna kreska górna i dolna, jak również cieniowanie powiek i kresek.

Makijaż permanentny to świetne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, np. uprawiających sporty wodne lub bieganie. Jest on również dużym ułatwieniem dla tych, którzy całe dnie spędzają w pracy i nie mają czasu na wykonywanie perfekcyjnego make-upu. Ponadto makijaż permanentny pomaga w maskowaniu plam pigmentacyjnych, blizn, łysienia itp..

 

W czym może pomóc trwały makijaż?
Przewiń na górę