Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Winietka na wódki weselne

Kilka lat temu organizowałam własny ślub. Niestety okazało się, że nie jest to wcale takie proste. Musiałam dużo czasu poświecić na wszystko, żeby dopiąć moją imprezę na ostatni guzik. Brakowało mi bardzo dużo przedmiotów. Sprawa utrudniona była przede wszystkim przez to, że wszystkie przedmioty należało zamawiać osobno.

Winiety na wódki weselne i inne cała organizacja wesela

winietki na wódkę weselnąByło wiele elementów, które bardzo utrudniły przygotowania. Najbardziej skomplikowane okazało się jednak znalezienie, wydawać by się mogło, wielce popularnych elementów weselnych. Chodzi tutaj oczywiście o winietki na wódkę weselną. Niby są one bardzo popularne, jednak robione są wszystkie tam samo, zazwyczaj są to zwykłe kartki podpisane jedynie jako ”wódka weselna”. Dla mnie było to niezadowalające. Jednak w czasie wesela ludzi, nasi gości, najczęściej będą sięgać właśnie po butelki wódki i przydałoby się, aby było ona idealne. Postanowiłam wtedy samodzielnie je zaprojektować, tak aby było ona wyjątkowe i co najważniejsze pasowały do całego wystroju naszej sali weselnej. Efekt końcowy był spektakularny. Po swoim weselu i wszystkich tych przygotowaniach ogarnęła mnie lekka nuda, ze względu na to, iż okres poprzedzający był bardzo intensywny. Postanowiłam z tego powodu, że, założę firmę, które będzie organizować wesela, moim znakiem rozpoznawczym zaś miały stać się właśnie winietki na wódkę. Bardzo szybko zaprojektowałam różne winietki, pasujące do wielu stylów, które są najbardziej popularne na ślubach.

Oczywiście największe branie mają moje winietki na wódkę weselną w stylu boho, ponieważ motyw ten bardzo często jest brany pod uwagę na wesele. Często mam też indywidualne zamówienia na winietki, które są zawsze bardzo wyjątkowe. Nasze winietki występują w różnych rozmiarach.

Winietka na wódki weselne
Przewiń na górę