Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Wybór gramofonu dla ojca

Z prezentem na pięćdziesiąte urodziny ojca nie miałem problemu. Od prawie roku mówił, że chce kupić sobie gramofon, ale do tej pory nie udało mu się tego celu zrealizować. Ojciec kochał muzykę i miał gramofon z czasów młodości, ale niestety był stary i już nie działał tak jak kiedyś.

Sprezentowanie ojcu gramofonu na pięćdziesiąte urodziny 

gramofon danielChciałem wybrać ojcu najbardziej podobny gramofon do tego, który miał. Spisałem sobie dokładnie ten model z wybrałem się do sklepu z gramofonami. Te urządzenia były w ostatnim czasie bardzo modne i właściwie można było je nabyć w każdym cenionym się sklepie. Kiedy wszedłem do sklepu, który mieścił się najbliżej mojego miejsca zamieszkania, to zacząłem przeglądać dostępne gramofony, żeby wybrać ten odpowiedni. W sprzedaży dostępny był gramofon daniel, który wyglądał prawie tak samo jak ten, który miał ojciec. Była tylko jedna kluczowa różnica. Ten był sprawny. Trochę się zastanawiałem nad jego kupnem, ponieważ był to dość spory dla mnie wydatek, ale w końcu raz w życiu obchodziło się pięćdziesiąte urodziny a ojciec zasługiwał na porządny prezent. Kupiłem mu ten gramofon i zadowolony z siebie wróciłem do domu. Ojciec jeszcze był w pracy, wiec swobodnie mogłem wnieść do domu gramofon bez obawy, że ojciec zauważy ten prezent. W dniu jego urodzin jako pierwszy podarowałem mu prezent. Wszystko zapakowałem w papier prezentowy i zanim ojciec rozpakował prezent, to chwilę mu to zajęło. Była to dla niego cudowna niespodzianka.

Ojca tak naprawdę już nie interesowały inne prezenty, ponieważ od razu zajął się gramofonem. Włączał płyty, sprawdzał funkcje i cieszył się jak małe dziecko. Nawet nie wiedziałam, że tak wiele radości sprawię mu kupując nowy gramofon. Prezent udało mi się zrobić najlepszy.

Wybór gramofonu dla ojca
Przewiń na górę