Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Wygodne spodenki kąpielowe dla kobiet

 

Nie każda z pań ma ochotę eksponować swoje ciało na plaży w bardzo wyciętym kostiumie kąpielowym. Czasami jest to kwestia kompleksów, a czasami po prostu komfortu zarówno psychicznego, jak i tego fizycznego. Dlatego też wiele kobiet sięga po świetną alternatywę dla modnych ostatnimi czasy bikini w postaci spódniczek lub spodenek kąpielowych.

Modne szorty kąpielowe

szorty kąpielowe damskie z wysokim stanemChoć spodenki kąpielowe kojarzą nam się głównie z męskim strojem do pływania to nic bardziej mylnego. Od niedawna możemy spotkać w sklepach na całym świecie modnie wyglądające spodenki będące świetnym dodatkiem do kobiecego stroju kąpielowego bez różnicy, czy mówimy tutaj o bikini, czy stroju jednoczęściowym. Najchętniej wybierane są szorty kąpielowe damskie z wysokim stanem które świetnie ukrywają niedoskonałości naszego ciała maskując cellulit czy chociażby fałdki. Spodenki możemy spotkać w różnych wariantach kolorystycznych, ale także i w różnych fasonach. Najmodniejsze są te luźne, z falbankami oraz właśnie z wysokim stanem. Co ciekawe dużo modeli szortów posiada po boku sznureczki, którymi możemy regulować długość nogawek. Jest to super opcja, gdy nie chcemy się przebierać ponieważ możemy w pełni komfortowo wrócić w takim stroju z kąpieliska do naszego domu. Oczywiście materiał z jakiego wykonywane są spodenki schnie krótko tak samo, jak sam strój kąpielowy.

Mogłoby się wydawać, że takie szorty są stworzone głównie z myślą o tych paniach, które chcą zakryć swoje ciało na plaży, jednak niekoniecznie musi tak być, czego dowodem są chociażby właśnie regulowane spodenki. W takich szortach możemy podwinąć nogawkę do takiego stopnia, że będzie ona odkrywała część pośladka. Co więcej spodenki go naciągną lekko dając efekt wygładzenia skóry oraz push up’u! Szorty kąpielowe są zatem dla każdej kobiety bez względu na to, czy chce ona zakryć ciało, czy wręcz przeciwnie.

 

Wygodne spodenki kąpielowe dla kobiet
Przewiń na górę