Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Zakupy w hurtowni krawieckiej

Kiedy po raz pierwszy złapałam do ręki igłę i nitkę wiedziałam, że właśnie to chce w życiu robić i konsekwentnie dążyłam do tego celu. Nie tylko szyłam, ale również projektowałam. Mimo tego, że nie miałam dużo pieniędzy zawsze wyglądałam rewelacyjnie. Moje projekty były świetne. 

Tkanina owinięta na wałek dzięki przewijarce

przewijarki tkaninOd swojej znajomej usłyszałam o naprawdę świetnym miejscu. Otwarto nową hurtownię materiałów i warto ją odwiedzić. Ostatnio nie mogę narzekać na brak zamówień, ale również chcę zrealizować kilka autorskich pomysłów, dlatego też zdecydowałam się zajrzeć do tej hurtowni. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bowiem właścicielką hurtowni była kobieta, która sama jest krawcową i zirytowała się faktem, że tak ciężko dostać dobre materiały. Dlatego też swoje sprowadza z różnych stron świata i można je kupować na metry. Dzieje się to za sprawą naprawdę fajnego urządzenia czyli przewijarki tkanin. Kiedy zobaczyłam jak działa to urządzenie byłam pod wrażeniem. Nastawiało się specjalne maszyny, wybierało długość jaka ma być nawinięta na drugi wałek i urządzenie zaczęło pracować. Miałam wrażenie, że znalazłam się w raju. Chodziłam i oglądałam różnego rodzaju tkaniny i już w mojej głowie powstawały kolejne pomysły na projekty. Wiadomo jednak, że na lepsze tkaniny trzeba mieć trochę więcej grosza więc teraz nie boję się żadnego zlecenia. Ta hurtownia to naprawdę świetne miejsce aby zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne.

Postanowiłam dzięki temu rozszerzyć działalność mojego zakładu. Przede wszystkim ze względu na to, że nie muszę obawiać się już długiego czasu oczekiwania na materiał a przy tym niezadowolonej klientki. Jeśli będzie miała takie życzenie może sama udać się do hurtowni i dzięki przewijarce dostać wymarzony materiał.

Zakupy w hurtowni krawieckiej
Przewiń na górę