Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Zamek do drzwi hotelowych

Wszystkie hotele w naszej sieci są od początku zaprojektowane z myślą o jak najwyższym poziomie bezpieczeństwa, zarówno personelu jak i gości. We wszystkich oknach zamontowane są więc folie antywłamaniowe, a w drzwiach najnowocześniejsze zamki elektroniczne, zastępujące standardowe mechaniczne zamki.

Najnowocześniejszy zamek elektroniczny do obiektu hotelowego

elektroniczne zamki hoteloweTe ostatnie zabezpieczenia wybraliśmy ze względu na nie tylko skuteczność, ale i nowoczesność. Elektroniczne zamki hotelowe są bowiem znacznie bardziej komfortowe niż mechaniczne zamki, i zdecydowanie wywołują wrażenie nowoczesności i zaawansowania hotelu. Są też znacznie prostsze w obsłudze i mniej awaryjne niż normalne zamki. W przypadku nie zwrócenia karty przez gościa hotelowego, jej uszkodzenia czy zagubienia, konkretny zamek może być przeprogramowany natychmiast, tak by nie mógł być otwarty kartą która nie została zwrócona, a nowa karta wykonana w kilkanaście minut w salonie producenta zamków. Zamki te są również doskonałym narzędziem dla personelu bezpieczeństwa. Mogą być zaprojektowane tak by spełniały to samo zadanie co zamki w systemie Master Key, i umożliwiały dostęp osobom upoważnionym do wejścia do pokoi, personelowi ochrony i kierownictwu obiektu. Zamki są stale połączone z obiektowym systemem alarmowym, sygnalizującym każde nieupoważnione otwarcie drzwi.

Oczywiście, takie zamki nie należą do najtańszych rozwiązań, aczkolwiek jak wszystkie nowoczesne urządzenia, mają znacznie większą funkcjonalność niż proste, standardowe zamki do drzwi. W zależności od rodzaju, zamek może być wyposażony w klawiaturę optyczną, na której można wprowadzać kod do drzwi zamiast używać karty, oraz w diody sygnalizujące zablokowanie lub otwarcie drzwi, tudzież awarię mechanizmu z jakiegokolwiek powodu.

Zamek do drzwi hotelowych
Przewiń na górę