Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Zastosowanie sznurów rolniczych

Sznurek ma szerokie zastosowanie w rolnictwie i ogrodnictwie. Znajdują zastosowanie w uprawie pomidorów, chmielu i tytoniu w szklarniach, sadach, maszynach rolniczych takich jak prasy i prasy do ochrony roślin. W ofercie znajdują się sznurki wykonane z włókien naturalnych, ekologicznych i biodegradowalnych, takich jak bawełna, juta, len, sizal oraz włókien syntetycznych, takich jak polipropylen.

Wytrzymały sznur do zastosowań rolniczych

sznur do snopowiązałkiSznurek rolniczy jest produktem wszechstronnym. Spełnia swoje zadanie głównie w profesjonalnych uprawach i ogrodach i wymagających ochrony roślin, na przykład przed wiatrem. Odpowiednio dobrane i zawiązane sznurki mogą również sterować wzrostem winorośli, krzewów czy drzew, tak aby nie leżały na ziemi. Wykonany w 100% z przędzy polipropylenowej sznurek jest wyjątkowo wytrzymały. Jest trwały i solidny, więc nie musisz się martwić o pogodę lub wielokrotne zginanie materiału. Nie gnije i jest odporny na detergenty i gorącą wodę. Ta wyjątkowa odporność na wiele czynników sprawia, że ​​wyroby z tego materiału mogą być stosowane jako cięgna w maszynach rolniczych. Zastosowanie znajduje również jako pasy do belownic i sznur do snopowiązałki, również w przemyśle transportowym i budowlanym. Na stronach z produktami rolniczymi, dostępne są sznurki polipropylenowe w różnych kolorach: białym, niebieskim i czerwonym. Możesz również wybrać gramaturę zakupionego materiału – wybierz jedną z opcji: 100g, 250g, 500g, 1kg, 2kg lub 4kg. Wybór odpowiedniego rodzaju sznurka jest ważny przy stosowaniu go w maszynach rolniczych. Ważnym parametrem jest tutaj TEX, który określa grubość naciągu. Sznurek do pras kostkujących powinien mieć 2000 TEX. Jeśli potrzebujesz pras okrągłych, możesz wybrać cieńszą wersję. Jako nić wiążąca możesz wybrać produkty z nici polipropylenowych lub wybrać nici sizalowe. Przy wyborze liny do maszyn rolniczych nie ma miejsca na błędy.

Warto wybrać produkt wysokiej jakości, który sprawdzi się w trudnych warunkach. Za produktami o podobnym przeznaczeniu stoją dekady doświadczeń, innowacyjność i praca ekspertów branżowych. Ciągi do maszyn rolniczych wykonane z trwałych materiałów dobierane są z naciskiem na jakość.

Zastosowanie sznurów rolniczych
Przewiń na górę