Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Księga pamiątkowa jako weselna pamiątka

 

Nie ulega wątpliwości, iż ślub i przyjęcie weselne to wielość emocji, uczuć, wzruszeń, stresów i nerwów. Warto to wszystko w jakiś magiczny sposób zamrozić, aby w każdej wolnej chwili, gdy najdzie nas chęć do wspomnień, móc wrócić do tych emocjonujących chwil. Bez cienia wątpliwości fotografia ślubna jest najlepszym sposobem na weselną pamiątkę.

Ale co jeszcze? Może fotobudka i księga weselna?

księga dla gości weselnych - sklepFotobudka to hit ostatnich lat. Możliwość zrobienia wesołych wręcz szalonych zdjęć, w niesztampowych pozycjach, z zabawnymi minami i śmiesznymi gadżetami, na rozmaitym tle sprawi frajdę nie tylko najmłodszym gościom, ale też tym starszym również, a może nawet bardziej. Do tego opcja drukowania fotografii na miejscu i komentowania na bieżąco zabawnych fotek rozweseli całe towarzystwo. Koszt wynajmu usług takiej fotobudki to cena około 900 zł na dzień weselny. Jeśli jest to dla Ciebie zbyt duże obciążenie dla już napiętego budżetu weselnego, pomyśl o zdecydowanie tańszej pamiątce z weselnej uroczystości. Jest nią księga dla gości weselnych – sklep internetowy, w którym zakupisz jej spersonalizowaną wersję, specjalnie na potrzeby i w klimacie Twojego wesela – jest nietrudny do odnalezienia, bowiem coraz więcej internetowych działalności zajmujących się drobiazgami, dekoracjami ślubnymi i weselnymi. Nastawione są na personalizowanie ów pamiątek.

W księdze weselnej goście mogą wpisywać wszystko na co mają ochotę: życzenia dla nowożeńców, własne przemyślenia, tworzyć wesołe grafiki, czy wklejać fotki itp. Jeśli dodatkowo mamy wspomnianą fotobudkę to można ów zdjęcia na bieżąco wklejać do pamiątkowej księgi weselnej. To naprawdę świetny pomysł na pamiątkę dla Państwa Młodych. A wzornictwo oferowane przez sprzedawców jest naprawdę liczne. 

Księga pamiątkowa jako weselna pamiątka
Przewiń na górę