Kupiłem nową saunę parową do hotelu

 

Mój hotel powstał wiele lat temu. Nie była to dla mnie tylko praca. Bardzo angażowałem się we wszystkie prace i rzeczy związane z własnym biznesem. Jednak najwięcej czasu zabierała mi walka o klientów. Inne miejsca miały szerokie oferty i ścigały się w pomysłach.

Sauna miała urozmaicać ofertę hotelu

sauna parowa ze śląskiegoJa zauważyłem wielki spadek zainteresowania. Po rozmowie z załogą kazałem przeprowadzić badanie rynkowe. Po dwóch tygodniach dostałem zaskakujący raport. Okazało się, że innych przyciąga po prostu dostęp do relaksu i rozrywki. Postanowiłem, że w następnym roku zainwestuję w wielki salon odnowy na terenie całego obiektu. Sauna parowa ze śląskiego miała przyciągać uwagę i zainteresowanie. Wraz z architektem wnętrz ustaliłem osobiście wszystkie szczegóły. Wielki nacisk kładliśmy na wystrój. Zależało mi aby klienci czuli się u nas dobrze. Sauny w dzisiejszych czasach zyskiwały coraz większą popularność. Ja chciałem to jak najbardziej umożliwić wszystkim zainteresowanym. Dodatkowo chciałem zatrudnić masażystów i poszerzyć przyszłą ofertę. Po licznych konsultacjach z pracownikami od badań rozwoju mojego przedsiębiorstwa wiedziałem, że to są zmiany w bardzo dobrym kierunku i warto inwestować. Wszystko miało zaowocować dobrymi zyskami. Jednak cała realizacja była nie zwykle pozorna. Również sprawy związane w formalnościami szły w nieskończoność. Wszystkie plany budowy trzeba było przerobić i oczywiście każdy element to dodatkowa opłata. Na szczęście moi pracownicy byli prawdziwymi profesjonalistami.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników udało się zrealizować i oddać nowe budynki do oddania w przeciągu sześciu miesięcy.Także nasi specjaliści od reklamy szykowali wspaniałe promocje dla każdego łowcy okazji. Wiedziałem, że to przywróci zainteresowanie moim hotelem.

 

Kupiłem nową saunę parową do hotelu
Przewiń na górę