Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Obozy językowe Londyn numerem jeden

Obozy językowe Londyn

Nie jest tajemnicą, iż lato zbliża się wielkimi krokami i najwyższa już pora pomyśleć o tym gdzie i w jaki sposób spędzimy wakacyjny urlop a nasze dzieci wakacje. Pamiętać trzeba, iż co bardziej przezorni już dokonali rezerwacji miejsc w hotelach, pensjonatach czy wykupili zorganizowane wycieczki więc tym bardziej warto się pośpieszyć jeżeli chce się mieć wybór.

Obozy językowe Londyn cieszą się popularnością

Obozy językowe LondynJak się okazało z pierwszych opublikowanych przez biura turystyczne badań największą popularnością wśród dzieci i młodzieży cieszą się obozy językowe Londyn. Wyjazdy językowe pojawiły się w Polsce już kilkanaście lat temu jednakże dopiero od kilku lat cieszą się naprawdę dużą popularnością. Wynika to z dwóch rzeczy: pierwsza jest taka, iż jeszcze piętnaście lat temu koszt takiego wyjazdu był naprawdę wysoki. Druga natomiast to to, iż znajomość języków obcych jest obecnie bardzo pożądana przez pracodawców. Jednoznacznie mówi się też o tym, iż najlepiej opanować można język francuski we Francji, angielski w Anglii a hiszpański w Hiszpanii, co przekonało wielu wyjeżdżających. Obecnie koszt takiego wyjazdu jest podobny do kosztu jaki trzeba ponieść przy wyborze innej wycieczki zagranicznej więc nie jest to już bariera nie do przejścia. Ponadto wielu dostrzegło, iż obóz zagraniczny to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym – zwiedzanie największych miast w państwie połączone z nauką języka obcego. Oczywistym jest także, iż im wcześniej rozpocznie się edukację dziecka także w zakresie języków obcych tym łatwiej będzie mu na kolejnych etapach więc rodzice decydują się na kurs już w przypadku kilkuletnich dzieci.

Warto zauważyć także, iż obozy językowe są numerem jeden wśród wakacyjnych wyjazdów dla dzieci już po raz kolejny z rzędu, co także dowodzi o ich skuteczności. Podsumowując zatem, informacja o tym, iż obozy językowe w Polsce cieszą się tak dużą popularnością jest dobrą informacją dowodzącą o tym, iż Polacy stawiają na własny rozwój oraz stałe rozszerzanie swoich umiejętności.

Źródło informacji:

http://www.lingwista.com.pl/page_kursy-angielskiego-w-anglii.html

Obozy językowe Londyn numerem jeden
Przewiń na górę