Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Uchwyty samochodowe Forever

Obecnie nie wyobrażamy sobie życia bez telefonu komórkowego. Korzystamy z niego non stop, zarówno w domu jak i pracy. Często służy on nam do kontaktów z klientami albo dostawcami. Prowadzę wraz z mężem biuro podróży i w godzinach jego pracy muszę być stale dostępna pod telefonem. Klienci dzwonią z najróżniejszymi sprawami, którymi trzeba się zająć.

Wytrzymałe uchwyty samochodowe Forever

uchwyt samochodowy foreverNie jest to typowa praca od ósmej do szesnastej. Wiele spraw trzeba załatwić także popołudniami. Nasze biuro jest otwarte od godziny dziesiątej do dwudziestej od poniedziałku do piątku, ale niektórzy klienci dzwonią też w weekendy. Zazwyczaj chcą o coś dopytać, rozwiać swoje wątpliwości. Telefon jest moim narzędziem pracy. W związku z tym korzystam z niego również podczas jazdy samochodem. Umożliwia mi to zakupiony jakiś czas temu uchwyt samochodowy forever. Zakupiłam go za niecałe pięćdziesiąt złotych. Jest bardzo wytrzymały i wygodny. Można do niego umocować nie tylko telefon, ale także nawigację. Umieściłam go w zasięgu rąk i kiedy dzwoni telefon odbieram i włączam tryb głośnomówiący. Dzięki temu nie narażam się na mandat i mogę załatwić pilną sprawę klienta. Uchwyt ma można przyssawkę i nie muszę się martwić, że odklei się od szyby. Nie przeszkadza mu nawet zaparowane okno. Jestem zadowolona, że zdecydowałam się na jego zakup. Znacznie ułatwiło mi to pracę. Uchwyt spełnia swoje zadanie w stu procentach. Mogę również bez problemu podpiąć telefon do ładowarki.

Jest to solidnie wykonany przedmiot za rozsądną cenę. Wcześniej miałam już podobny produkt do nawigacji, ale w porównaniu z tym sprawdzał się średnio. Odklejał się od szyby i musiałam często mocować go podczas jazdy. Telefonu w ogóle nie trzymał, bo był za ciężki. Żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się na zakup czegoś porządniejszego.

Uchwyty samochodowe Forever
Przewiń na górę