Zakup solidnego korkociągu

 

Muszę przyznać, że nieco byłem zaskoczony, kiedy mój serdeczny kolega z pracy zaprosił mnie do siebie na parapetówkę. Do tej pory nie zdążyliśmy przenieść naszej relacji na niwę prywatną, mimo że dzień w dzień jadamy z sobą lunch. Od razu zacząłem myśleć nad tym, jaki podarek mógłbym mu z tej okazji sprawić. Ostatecznie zdecydowałem, że kupię mu porządny korkociąg, ponieważ wiem, że lubi wino. 

Kupno mocnego otwieracza do win

profesjonalny otwieracz do winaJestem typem ekstrawertyka. Nie mam problemu z zawieraniem nowych znajomości i muszę nieskromnie przyznać, że ludzie mnie po prostu lubią, ponieważ jestem otwarty i towarzyski. W pracy bardzo szybko zaskarbiłem sobie sympatię pracowników, co bardzo ułatwiło mi start. W firmie mam serdecznego kolegę, który ostatnio bardzo mnie zaskoczył, zapraszając mnie na swoją parapetówkę. Mimo zaskoczenia, po prostu się ucieszyłem, że będę mógł go odwiedzić i poznać jego znajomych. Zacząłem się jednak zastanawiać, jaki prezent byłby dla niego odpowiedni. I wtedy przypomniało mi się, że kolega jest smakoszem wina. Stwierdziłem więc, że fajnie by było gdyby otrzymał ode mnie profesjonalny otwieracz do wina. Pomyślałem że byłby to prezent nie tylko praktyczny, ale i porządny. Dlatego też wybrałem się do sklepu z akcesoriami do domu i wypatrzyłem w nich naprawdę bardzo solidny korkociąg. Od razu wpadł mi w oko. Nie czekając dłużej, po prostu go zakupiłem.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od parapetówki u mojego kolegi z pracy, muszę przyznać, że bawiłem się naprawdę świetnie. Cieszę się również, że mój kolega tak radośnie i pozytywnie zareagował na otwieracz do wina, który ode mnie otrzymał. Od razu, z wielką radością go przetestował. I mnie zrobiło się miło, że podarek ode mnie dał mu tyle frajdy i radości. Widać, że był to trafiony prezent.

 

Zakup solidnego korkociągu
Przewiń na górę