Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Zdecydowałam się na szafę do zabudowy

Poszukuję dobrego specjalisty, który przygotuje mi piękna szafę. Moje mieszkanie jest małe. Chciałam zrobić remont i wprowadzić kilka zmian żeby mieszkanie było bardziej funkcjonalne. Koleżanka poleciła mi kupno szafy na wymiar. Na początku nie byłam przekonana czy to będzie dobry pomysł ale po obejrzeniu szaf w internecie stwierdziłam, że moje mieszkanie idealnie się do tego nadaje.

Kupuję szafę do zabudowy

szafy do zabudowy z KatowicChciałam iść za ciosem i jak najszybciej znaleźć dobrego specjalistę, który w krótkim czasie przygotuje mi piękną szafę. Szafy do zabudowy z Katowic są polecane przez wielu klientów na różnych portalach. Udało mi się dodzwonić do firmy, która ma wysłać do mnie specjalistę. Specjalista przyjedzie do mnie z odpowiednim sprzętem i dokona pomiarów. Szafy do zabudowy z Katowic bardzo mi się spodobały. Specjalista przyjechał do mnie z katalogami. Pokazał mi jak szafy mogą wyglądać na zewnątrz i w środku. Specjalista miał przy sobie próbki i dzięki temu widziałam jak kolory będą wyglądały na żywo. Zdecydowałam się na szafę w stonowanych odcieniach. Będę mogła w szafie do zabudowy wszystko schować. Największy problem miałam zimą i jesienią kiedy musiałam w przedpokoju przechowywać kurtki zimowe a także buty i wszystkie dodatki takie jak szaliki i czapki. Szafa do zabudowy ma być wykonana przez firmę w ciągu pięciu dni. Umówiłam eis na jej montaż w sobotę. Wówczas będę miała wolne i będę dostępna w domu.

Specjalista zadzwonił do mnie w sobotę i potwierdził, że około godziny dwunastej podjada do mnie z szafą. Byłam już gotowa od rana i czekałam na ich przyjazd. Wszystkie ubrania miałam zapakowane w kartonach. Cały wieczór będą segregować moje rzeczy i układać je na nowych półkach. Jestem ciekawa jak szafa będzie się prezentować w moim przedpokoju.

Zdecydowałam się na szafę do zabudowy
Przewiń na górę