Alfabet Polski

Serwis dla ludzi ceniących polską mowę

Polecane sklepy muzyczne

Mój syn dwa lata temu postanowił bardzo prosił mnie, żeby zapisać go na lekcje gry na gitarze w naszym osiedlowym domu kultury. Sądziłam, że po jakimś czasie się rozmyśli. Gra na gitarze stała się jednak dla niego prawdziwą pasją. Zaczął się uczyć chwytów z książek, grał w domu i na imprezach organizowanych przez znajomych.

Instrumenty kupimy w sklepie muzycznym

sklep muzyczny

Bardzo lubił grać. Występował również w przedstawieniach szkolnych. Po jakimś czasie nadeszła pora, by kupić mu nową gitarę. Miałam małe pojęcie o instrumentach muzycznych, ale mój syn znał już się na nich dość dobrze. Kiedy miał urodziny wybraliśmy się razem do sklepu. Sklep muzyczny, do którego poszliśmy oferował bardzo szeroki wybór instrumentów. Od gitar po trąbki i keyboardy. Były dostępne na miejscu, można było również zamówić instrument z jednego z katalogów dostępnych na miejscu. Gitarę akustyczną, którą wymarzył sobie mój syn zamówiliśmy właśnie w katalogu. Miała być do odbioru w ciągu tygodnia. Zostawiłam swój numer telefonu, by pracownik sklepu mógł się ze mną skontaktować, kiedy instrument będzie do odbioru. Zakupiliśmy również nowy pokrowiec na gitarę. Za trzy dni, po telefonie ze sklepu, pojechaliśmy odebrać prezent urodzinowy. Mój syn był zachwycony. Gitara była bardzo stylowa, wykonana z wysokiej jakości materiałów. Byłam pewna, że syn będzie miał z niej pożytek na długie lata. Spakowaliśmy ją do pokrowca i poszliśmy do domu. Kiedy mąż wrócił z pracy nasz syn od godziny grał na nowej gitarze. Był bardzo szczęśliwy.

Syn chodzi teraz na kurs dla zaawansowanych. Zastanawia się nad pójściem do szkoły muzycznej. Zachęcam go do tego. Wiem ile radości sprawia mu nauka gry na instrumencie. W szkole muzycznej mógłby dalej rozwijać swoje pasje i poznać wielu interesujących ludzi. Mam nadzieję, że się nie rozmyśli i spełni swoje marzenia.

Polecane sklepy muzyczne
Przewiń na górę